Kam patinka dietos?

Dažnai mūsų protui tai reiškia aš to negaliu, ano negaliu. O kai negaliu, dar labiau norisi.

Todėl bet kokias dietas mūsų pasąmonė supranta kaip laikiną nepatogumą. Pakentėsiu ir baigsis (o kai baigsis, atsigriebsiu…).

Už tai nelabai tikiu mitybos planais ir dietomis. Jei netiki ir tu, geriau ir nepradėti. Nebent imiesi su tikslu, kad tai taps į p r o č i u.

Aš einu kitu keliu. Ilgai ieškojau atsakymo, kaip padaryti, kad darytumėm tai, ką žinom? Juk žinių dažniausiai turim daugiau, nei pakankamai ir jei pavyktų bent dalį jų paversti įpročiu, nereiktų jokių dietų.

Maža to, paėmus ir padarius auga savivertė ir pasitikėjimas savimi – man pavyko.

Jei nori imtis pokyčių, bet nežinai nuo ko pradėti, turiu patarimą, kuris tikrai pravertė ne vienam ir tikiuosi, kad bus naudingas ir tau.

1. Surašyk visą sąrašą, ką norėtum ar turėtum pakeisti, pradėti ar tiesiog daryti kitaip;
2. Šalia kiekvieno veiksmo skalėje nuo 1 iki 10 pažymėk, kiek tiki, kad gali dar šiandien imtis šių pokyčių? 1 – be šansų, 10 – tikrai taip.
3. Iš sąrašo išsirink surinkusius balus nuo 8 iki 10. Iš jų išsirink vieną veiksmą, kurio pokyčio dabar labiausiai nori, apie kurį pagalvojus apima entuziazmas.

Tai greičiausiai nebus didysis tavo tikslas, bet garantuoju, kad išsirinktą pokytį tikrai pavyks įgyvendinti, o atsiradęs entuziasmas sukels grandininę reakciją. Atsiradęs entuziazmas duos vidinės energijos eiti iki galo.