Programos trukmė yra trys savaites, per kurias jūs gausite:

 • Trys asmenines konsultacijas;
 • Individualų mitybos planą;
 • Jums pritaikytas mitybos rekomendacijas;
 • Išsamių žinių apie mitybą ir rezultatų seką.

Norint pakeisti įprastą mitybą yra labai svarbu žinoti kuriuose maisto produktuose gaunama reikalingų ir kenksingų maistinių medžiagų, kaip organizmas perdirba ir kaip reaguoja į įvairius maisto produktus, kad galėtumėte savarankiškai atsirinkti tinkamus maisto produktus. Svorio kontrolė vyksta per cukraus kiekio kraujyje stabilizavimą, režimo bei įpročių keitimą ir apie tai bus kalbama daugiau konsultacijos metu.

Aš esu intuityvaus valgymo, įpročių bei požiūrio keitimo šalininkė, todėl ateidami pas mane gaunate ne tik mitybos planą ar  rekomendacijas, bet ir žinias apie maisto produktų vertę, organizmo fiziologiją, mitybos psichologiją bei nuolatinį palaikymą. Tai kur kas daugiau, nei jums įprastos mitybos konsultacijos.

Kartu keičiame jūsų mitybą, įpročius ir mąstymą.

Mano tikslas – padėti įveikti jūsų kasdienius mitybos iššūkius, pasiekti užsibrėžtus tikslus ir suteikti sveikos mitybos pagrindus.

Mano paslaugos jums bus naudingos, jei:

 • Norite nesudėtingai pakeisti mitybos įpročius;
 • Norite sumažinti kūno svorį;
 • Norite padidinti kūno svorį;
 • Kankina emocinis valgymas;
 • Norite sumažinti cholesterolio kiekį;
 • Norite sumažinti skrandžio rūgštingumą;
 • Griežtų dietų laikymasis jums nepriimtina.

Kaina:

Trijų savaičių programa – 95 Eur.
Mitybos bei įpročių programos paketas + organizmo valymo programa – 109 Eur.
Daugiau apie programą:

Organizmo valymo programa

"Mes esame tai ką valgome. Mūsų mintys ir vidinė emocija atspindi išorinį kūną" - Modesta Giedraitytė.

Apie mane:

Esu Modesta Giedraitytė, kvalifikuota mitybos specialistė – dietistė.
Konsultuoju žindančias mamas, nėščiasias,  svorio kontrolės, emocinio valgymo ir įpročių keitimo klausimais. Tai pat suteikiu bazines sveikos mitybos žinias, kurias būtina žinoti, kad žmogus galėtų savarankiškai atsirinkti tinkamus maisto produktus.

Susisiekite:
☎️ +37065621206
📧 modesta@mitybosfenomenas.lt

Išsilavinimas:

 1. Sertifikatas – “Sportininkų mitybos ypatumai įvairiais amžiaus tarpsniais. Viršsvorio ir nutukimo problema”. Klaipėda, 2017 m.
 2. Pažymėjimas –  “Mitybos terapijos aktualijos”, mokslinė – praktinė konferencija, Lietuvos dietologų draugija. Kaunas, 2018 m.
 3. Sertifikatas – “Efektyvaus treniravimo principai”. Klaipėda, 2018 m.
 4. Diplomas – mitybos mokslo studijų programa Dietetika. Mitybos profesinio bakalauro laipsnis, dietisto kvalifikacija. Klaipėda, 2016 – 2020 m.
 5. Pažymėjimas –  „Endokrininės sistemos ir odos ligų simptomų gydymas mitybos terapija. Licencijos ir akreditavimo žingsniai dietisto praktikos link“, mokslinė – praktinė konferencija, Lietuvos dietistų asociacija. Lietuva, 2021 m.
 6. Pažymėjimas – „Detoksikacija ir toksinai maiste – poveikis organizmui, žarnynui ir psichologinei sveikatai“, mokslinė – praktinė konferencija, Lietuvos dietistų asociacija. Lietuva, 2022 m.
 7. Pažymėjimas – „Alergija pieno produktams: nuo alergeno iki valgiaraščio sudarymo“, mokslinė – praktinė konferencija, Lietuvos dietistų asociacija. Lietuva, 2022 m.
 8. Pažymėjimas – „Ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų maitinimas ugdymo įstaigose: dažniausiai pasitaikančios klaidos, praktiniai patarimai“, mokslinė – praktinė konferencija, Lietuvos dietistų asociacija. Lietuva, 2022 m.