Aušra Virkietytė

Aušra Virkietytė yra „A Management” renginių organizavimo įmonės įkūrėja, kurianti įspūdingus renginius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jos darbų sritis apima ne tik verslo renginius, bet taip pat įvairaus masto maisto, kavos degustacijų bei sveikatingumo festivalių organizavimą.

 

Aušra neabejotinai šioje srityje yra profesionalė . Ji sugeba įgyvendinti unikalius ir kūrybiškus renginių konceptus, pritaikydama juos skirtingoms temoms ir auditorijoms.

 

Didžiausia Aušros stiprybė yra gebėjimas sujungti maistą, kultūrą, sveikatą į vieną visumą. Jos rengtos maisto ir kavos degustacijos – tikras skonio kelias per skirtingas kultūras ir virtuves. Be to, sveikatingumo festivaliai, kuriuos ji organizuoja, skatina žmones rūpintis savo fizinio ir psichologinio sveikatos gerove.

 

Nepaisant to, ar tai būtų verslo konferencija, muzikinis festivalis ar sveikatingumo seminaras, Aušra Virkietytė ir jos komanda nuolat siekia aukščiausių standartų ir nuolat kelia sau iššūkius. Jos nuolatinis noras tobulėti bei įgyvendinti naujoves padeda jai išsilaikyti dinamiškoje renginių organizavimo srityje.

 

Kavos festivalis

Visą tai jai padeda tapti ne tik paslaugų teikėja, bet ir įkvėpimo šaltiniu visiems, kurie trokšta sukurti įsimintinus ir sėkmingus renginius, kurie paliktų ilgalaikius įspūdžius visiems dalyviams. Aušra Virkietytė ir jos „A Management” komanda neabejotinai yra renginių organizavimo industrijos lyderiai, kurie sugeba paversti idėjas į realybę ir palikti neišdildomą įspūdį renginių pasaulyje.

 

Daugiau nuotraukų rasite šioje nuorodoje

Privacy Preference Center